شرکت کارشناسی خودروی آرتا با تکیه بر تجربه چندین ساله و آموزش تخصصی نیروهای کارشناسی اقدام به ارائه خدمات کارشناسی خودرو در محل می‌نماید و با ارائه گزارش مکتوب به همراه ضمانت نامه و بازدید کامل خودرو از نظر رنگ و فنی به همراه تست دیاگ و تست رانندگی در دونوع خدمات کارشناسی ساده و کارشناسی vip خیال شما را از خرید خودرو راحت میکند .با درخواست کارشناس از کارشناس آرتا حرفه ای ماشین بخرید. در ادامه درباره ما بیشتر بخوانید! 

کارشناسی خودرو به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال تشخیص رنگ خودرو کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس آرتا بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو اقدام به اعلام وضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت کارشناس آرتا قابل دسترسی میباشد.بازدید خودرو شامل تشخیص رنگ خودرو و کارشناسی بدنه خودرو ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی خودرو انتخاب شده متغیر خواهد بود.

خدمات ما :

خدمات ما به چهار دسته کلی تقسیم می شوند. شما می توانید با کلیک کردن بر روی هر یک از گزینه ها درباره ما بیشتر بدانید!

  1. کارشناسی خودرو در محل
  2. خرید خودروی مورد نظر شما با کارشناسی کامل 
  3. فروش خودروی شما در کمترین زمان 
  4. آموزش تضمینی کارشناسی خودرو