با کاهش قیمت دلار در روزهای اخیر شاهد ریزش 25 تا 30 درصدی قیمت روز خودروهای داخلی بودیم. کاهش قیمتی که باعث ایجاد شادی برای افراد زیاد جامعه و شاید ایجاد نگرانی برای برخی افراد شده بود. قیمت روز خودروهای داخلی شنبه 24 آبان نیز با نوسانات قیمت دلار نسبت به روز پنج شنبه ، با افزایش چند دهم درصدی قیمت خودروهای صفر مواجه شد.

در ادامه به بررسی قیمت روز خودروهای داخلی شنبه 24 آبان در بازار امروز ایران می پردازیم. بازاری که امسال بیش از هر سال دیگری شاهد افزایش قیمت و نوسانات بود. از جمله خودروهایی که افزایش چند درصدی را تجربه کردند، خودروهای برند پژو از محصولات ایران خودرو بود. از جمله 206 تیپ 2 ، 206 تیپ 5، 206 صندوق دار ، 207 اتوماتیک و دنده ای، 405 جی ال ایکس و اس ال ایکس. (توجه کنید که رنج قیمت ها با توجه به آپشن های خودرو ، نظیر رینگ آلومینیومی، سانروف و… تعیین شده است)

قیمت روز خودروهای ایرانخودرو

—–کارشناسی خودرو در محل با ارائه گزارش رسمی——

قیمت روز خودروهای ایرانخودرو

اما سایر برندها نیز امروز 24 آبان ،همین افزایش اندک قیمت را تجربه کردند و با شیب ملایم نسبت به روز گذشته رو به بالا حرکت کردند. از جمله خودروهای سمند ، رانا و دنا.

—–خرید خودروی مورد نظر شما با کارشناسی کامل توسط گروه کارشناسان آرتا——

قیمت روز خودروهای ایرانخودرو

خودروهای شرکت سایپا نیز با افزایش اندک قیمت همراه بود وخودروی معروف این شرکت یعنی پراید که طلسم چندماهه سه رقمی بودن قیمت را شکست بود، نسبت به چند روز اخیر افزایش  قیمت داشت. از جمله خودروهای تیبا، ساینا ، کوییک و پراید.

قیمت روز خودروهای سایپا

——فروش خودروی شما در کمترین زمان توسط گروه کارشناسان آرتا——

قیمت روز خودرو سایپا

اما باید دید در روزهای آینده و با توجه به شرایط بازار ارز و همچنین تحویل خودروهای ثبت نامی ایران خودرو و سایپا و جشنواره های ثبت نام خودرو ،آیا بازهم شاهد افزایش قیمت خواهیم بود یا خیر؟! سوالی که برای یافتن جوابش تنها باید قیمت روزانه ارز را بررسی کنیم و منتظر بمانیم تا شرایط بازار به ثبات برسد! بازاری که این روزها بیش از پیش دچار سردرگمی شده است!

——آموزش کارشناسی خودرو تضمینی——-


کانال آپارات کارشناس آرتا| اینستاگرام کارشناسی آرتا| ویژگی های ضدیخ استاندارد